Cebia report

Cebia
Vážený zákazníku,

dovolujeme si Vás informovat o novince, kterou naleznete na kartě vozidel, o možnosti ověření původu a historie kupovaného vozidla.

Spojili jsme se s českou společností Cebia, která je již více jak 20 let leaderem na trhu v prověřování původu a historie ojetých vozidel a připravili možnost ověření historie vozidla systémem AUTOTRACER se slevou 100,- KčSystém AUTOTRACER společnosti Cebia, spol. s r.o.

Systém AUTOTRACER je internetový informační systém, který je určený pro všechny, kteří si chtějí prověřit ojetý automobil, především před jeho nákupem. Systém AUTOTRACER provozuje Cebia, spol. s r.o. Systém je určen především motoristům, ale také leasingovým společnostem, pojišťovnám, soudním znalcům a prodejcům ojetých vozidel.

Informace, které systém uživatelům poskytuje:

1. Kontrola identifikátorů - obsahuje textový a obrazový návod, jak v jednotlivých krocích vybrané vozidlo fyzicky zkontrolovat včetně možnosti porovnat aktuální stav identifikátorů s fotografiemi jejich továrního provedení u daného modelu.

2. Výpis z historie vozidla - obsahuje záznamy z těchto oblastí: rok výroby, technický popis, záznamy a fotografie z dokumentování a prověřování původu nebo původnosti identifikátorů vozidla, kontroly odcizení v ČR, kontroly leasingu, servisní záznamy, časový vývoj stavu tachometru, ad. U každého vozidla bude rozsah informací odlišný, záleží na samotné historii prověřovaného vozidla.

Profil
Informace o Cebia spol. s r.o.:

• Cebia nabízí komplexní službu AUTOTRACER, která je dostupná on-line.
• Cebia disponuje databází čítající více než 525 milionů záznamů o historii vozidel, které vznikly ve spolupráci s výrobci, importéry a prodejci automobilů, autoservisy, pojišťovnami a leasingovými společnostmi.
• Cebia dále poskytuje řadu služeb pro prověřování původu a originality vozidel. Tyto služby jsou zaměřeny na odhalování závadových vozidel ještě před jejich zakoupením a jsou účinným nástrojem pro bezpečný nákup ojetého automobilu.
• Cebia se na evropské úrovni významným způsobem podílí na formování aktivit zaměřených zejména na protikrádežová opatření a systémy. Cebia nabízí zákazníkům zabezpečení vozidla formou značení skel několika systémy, zejména pískování automobilových skel.
• Cebia provozuje telematický systém satelitního zabezpečení a hlídání automobilů Cebia SAT a unikátní produkt UNIQA SafeLine pro zabezpečení vozidla i jeho posádky spojený s autopojištěním. Toto pojištění nové generace chrání nejen automobil před odcizením, ale především život a zdraví lidí v něm.


Milan Novotný - ncar.cz


Sklenský vrch 739
357 01 Rotava
Česká republika

 


Mobil: +420 777 904 040
Mobil: +420 608 904 041
Email: info@ncar.cz

 Copyright (c) 2001-2022 ncar.cz,    design by:  J.B.  ver. 3.08