report Cebia

dovolujeme si Vás informovat o možnosti ověření původu a historie kupovaného vozidla

Spojili jsme se s českou společností Cebia, která je již více jak 20 let leaderem na trhu v prověřování původu a historie ojetých vozidel a připravili možnost ověření historie vozidla systémem AUTOTRACER se slevou 100,- Kč

VIN kód – Vehicle Identification Number (neboli identifikační číslo vozidla) je mezinárodně uznávaný jedinečný identifikátor motorových vozidel. Příklad: TMBPD26Y123456789

AUTOTRACER

Systém AUTOTRACER je internetový informační systém, který je určený pro všechny, kteří si chtějí prověřit ojetý automobil, především před jeho nákupem. Systém AUTOTRACER provozuje Cebia, spol. s r.o. Systém je určen především motoristům, ale také leasingovým společnostem, pojišťovnám, soudním znalcům a prodejcům ojetých vozidel.

AUTOTRACER poskytuje

• 1. Kontrolu identifikátorů – obsahuje textový a obrazový návod, jak v jednotlivých krocích vybrané vozidlo fyzicky zkontrolovat včetně možnosti porovnat aktuální stav identifikátorů s fotografiemi jejich továrního provedení u daného modelu.

• 2. Výpis z historie vozidla – obsahuje záznamy z těchto oblastí: rok výroby, technický popis, záznamy a fotografie z dokumentování a prověřování původu nebo původnosti identifikátorů vozidla, kontroly odcizení v ČR, kontroly leasingu, servisní záznamy, časový vývoj stavu tachometru, ad. U každého vozidla bude rozsah informací odlišný, záleží na samotné historii prověřovaného vozidla.

Informace o Cebia spol. s r.o.

• Cebia nabízí komplexní službu AUTOTRACER, která je dostupná on-line.

• Cebia disponuje databází čítající více než 525 milionů záznamů o historii vozidel, které vznikly ve spolupráci s výrobci, importéry a prodejci automobilů, autoservisy, pojišťovnami a leasingovými společnostmi.

• Cebia dále poskytuje řadu služeb pro prověřování původu a originality vozidel. Tyto služby jsou zaměřeny na odhalování závadových vozidel ještě před jejich zakoupením a jsou účinným nástrojem pro bezpečný nákup ojetého automobilu.

• Cebia se na evropské úrovni významným způsobem podílí na formování aktivit zaměřených zejména na protikrádežová opatření a systémy. Cebia nabízí zákazníkům zabezpečení vozidla formou značení skel několika systémy, zejména pískování automobilových skel.

• Cebia provozuje telematický systém satelitního zabezpečení a hlídání automobilů Cebia SAT a unikátní produkt UNIQA SafeLine pro zabezpečení vozidla i jeho posádky spojený s autopojištěním. Toto pojištění nové generace chrání nejen automobil před odcizením, ale především život a zdraví lidí v něm.

AUTOTRACER

internetový informační systém pro prověřování původu a originality vozidel